Bursa Oryantiring Platformu,

BU HAFTA CUMHURİYET’İ KARŞILIYORUZ.

BU HAFTA CUMHURİYET’İ KARŞILIYORUZ.
  • 25.10.2018
  • 329 kez okundu

Oryantiring Bursa etkinliklerimiz kapsamında ayrı yaş kategorisindeki grupları birleştirerek toplu şekilde Oryantiring Antrenmanı ve Pikniği ile Cumhuriyet’imizi karşılıyoruz.

Bu hafta tüm gruplar olarak toplu antrenman yapacağımızdan PAZAR günü HÜSEYİNALAN KÖYÜ PİKNİK ALANInda olacağız. Antrenmandan sonra piknik yapacağımızdan dolayı tüm sporcularımız evinden birşeyler getirebilirse seviniriz.

Sporcularımız için servis ayarlanmıştır.Pikniğimize Katılmak isteyen velilerimiz olursa kendi imkanları ile bizlere katılabilirler. Servis Güzergahı aşağıdaki gibidir:

08:30 Yüzüncü yıl kavşağı
08:40 Küçük Sanayi
08:45 Nilüfer Otobüs Durağı
08:50 Acemler
09:00 Eski Atatürk Stadyumunun otoparkı ( Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müd. Otoparkı )

Hepinizi bekliyoruzzz.. Oryantiring İle Kalın 

Etiketler: / / / / / / / / / / / / /

ÇANAKKALE ŞEHİTLERİNİ ANMA  1.KADEME ORYANTİRİNG  BURSA İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMA BÜLTENİ YAYINLANDI
YARIŞMA BÜLTENİ İÇİN AŞAĞIDAKİ BAĞLANTIYI TIKLAYINIZ… YARIŞMA KAYDI İÇİN TIKLAYINIZ… KAFİLE İZİN ONAY ÖRNEĞİ İÇİN AŞAĞIDA İNDİREBİLİRSİNİZ.
ORYANTİRİNG 14 YAŞ VE ALTI BURSA İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMASI
YARIŞMANIN AYRINTILARI İÇİN AŞAĞIDAKİ BÜLTENİ İNDİREBİLİRSİNİZ…. KAFİLE İZİN ONAY ÖRNEĞİ İÇİN AŞAĞIDA İNDİREBİLİRSİNİZ. YARIŞMAYA OPEN KATEGORİSİN KAYIT YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ.
Oryantiring Aileler Yarışıyor Etkinliği
Ailelerle birlikte Oryantiring etkinliğimiz için formu lütfen eksiksiz şekilde doldurunuz. Kayıt olacak kişiler sadece # İsim soyisim # Kategori #...
Okullararası Oryantiring Gençler İl Birinciliği Bilgi ve Kayıt
OKULLARARASI GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİNE KAYIT İÇİN TIKLAYINIZ YARIŞMA TARİHİ 22 MART 2020 PAZAR GÜNÜ OLARAK GÜNCELLENMİŞTİR.
Analig Erteleme
Sporcu sağlığının herşeyden daha önemli olduğundan dolayı yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçmek anlamında 9 Şubat 2020 pazar günü yapılması planlanan Analig...
Bursa 14 yaş ve altı Resmî sonucları yayınlandı
19 Ocak 2020 Bursa Hanlar bölgesinde yapılan 14 yaş ve altı il yarışması sonucları aşağıdaki gibidir. Tüm sporcuları tebrik ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yandex.Metrica