Bursa Oryantiring Platformu,

ANTALYA-O DAYS ve MUSTAFA KARATAŞ 3.KADEME YARIŞMA TALİMATI

ANTALYA-O DAYS ve MUSTAFA KARATAŞ 3.KADEME YARIŞMA TALİMATI
  • 11.02.2016
  • 1.455 kez okundu

Antalya Oryantiring, 2015-2016 faaliyet programında yer alan Antalya Oryantiring Günleri ve Mustafa KARATAŞ 3.Kademe Oryantiring yarışmaları 25-28 Şubat 2016 tarihleri arasında Antalya’da yapılacaktır.

Yarışmalara katılacak sporcu ve antrenörlerin kayıtlar sırasında aşağıdaki konulara dikkat etmeleri gerekmektedir.

Genel Müdürlük sisteminde yapılan değişiklikler nedeniyle lisans kontrolü ve onay sistemi değişmiştir. Bu nedenle yeni lisans, vize ve transfer işlemleri en geç 15 Şubat 2016 saat 14:00’e kadar tamamlanmış olması gerekmektedir. Bu tarihe kadar yapılan işlemler en geç 16 Şubat 2016 saat:14:00 de ORI-OTO sisteminde güncellenmiş olacaktır. Sistem ekranındaki son güncellenme tarihini takip ediniz.

Kayıtlar, 01 Şubat 2016 günü başlıyacak olup 16 Şubat 2016 Salı günü kapanacaktır. Çıkış listeleri 19 Şubat 2016 Cuma günü yayınlanacak ve 16 Şubat 2016 den sonra Yeni Başlayan kategorilerine mahallinden katılacaklar dışındahiçbir kayıt alınmayacaktır.

GYT’nın Madde : 8/8 bendi gereği, Bir sporcu en fazla 3 kademe yarışı (2’şer günden toplam 6 yarışma) ve/veya  5 Bölge ve/veya grup yarışında (1’er günden toplam 5 yarışma) süresince Yeni Başlayan Yetişkin kategorisinde yarışabilir. 3 Kademe ve/veya 5 Bölge ve/veya grup yarışından sonra kendi yaş grubuna uygun kategorilerde yarışmak zorundadır. Bu kısıtlama, Yeni Başlayan Çocuk kategorisine uygulanmaz. Bu sezon puan veren yarışlarda 5 gün koşmuş sporcular bu kapsama girmektedir. Kayıt yaparken bunlara dikkat edilmelidir.

Ferdi lisanslı sporcular kayıtlarını Federasyon İl Temsilcisi aracılığı ile yaptırılacaklardır. Yeni Başlayan kategorilerinde yarışacaklar, kayıtlarını kendileri yapabilecekleri gibi Federasyon İl Temsilcisi aracılığı ile de yaptırabilirler.

Diğer ayrıntılar yarışma özel talimatında yer almaktadır.

Yarışma Talimatı için TIKLAYINIZ

Önemli Bilgilendirme !

Uluslararası Antalya O’ Günleri (Antalya O’ Days) 3. Kademe Mustafa Karataş Oryantiring Yarışması 25-28 Şubat 2016’da yapılacak olan yarışma ile ilgili olarak kulüplerimiz ve katılımcıların araç taleplerini 2. Bültende yayınlandığı gibi
21 Şubat 2016 saat:12:00’a kadar umutbasoglu@gmail.com e-posta adresine göndermeleri konusunu önemle hatırlatmak isteriz.

Etiketler: / / /

ÇANAKKALE ŞEHİTLERİNİ ANMA  1.KADEME ORYANTİRİNG  BURSA İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMA BÜLTENİ YAYINLANDI
YARIŞMA BÜLTENİ İÇİN AŞAĞIDAKİ BAĞLANTIYI TIKLAYINIZ… YARIŞMA KAYDI İÇİN TIKLAYINIZ… KAFİLE İZİN ONAY ÖRNEĞİ İÇİN AŞAĞIDA İNDİREBİLİRSİNİZ.
ORYANTİRİNG 14 YAŞ VE ALTI BURSA İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMASI
YARIŞMANIN AYRINTILARI İÇİN AŞAĞIDAKİ BÜLTENİ İNDİREBİLİRSİNİZ…. KAFİLE İZİN ONAY ÖRNEĞİ İÇİN AŞAĞIDA İNDİREBİLİRSİNİZ. YARIŞMAYA OPEN KATEGORİSİN KAYIT YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ.
Oryantiring Aileler Yarışıyor Etkinliği
Ailelerle birlikte Oryantiring etkinliğimiz için formu lütfen eksiksiz şekilde doldurunuz. Kayıt olacak kişiler sadece # İsim soyisim # Kategori #...
Okullararası Oryantiring Gençler İl Birinciliği Bilgi ve Kayıt
OKULLARARASI GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİNE KAYIT İÇİN TIKLAYINIZ YARIŞMA TARİHİ 22 MART 2020 PAZAR GÜNÜ OLARAK GÜNCELLENMİŞTİR.
Analig Erteleme
Sporcu sağlığının herşeyden daha önemli olduğundan dolayı yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçmek anlamında 9 Şubat 2020 pazar günü yapılması planlanan Analig...
Bursa 14 yaş ve altı Resmî sonucları yayınlandı
19 Ocak 2020 Bursa Hanlar bölgesinde yapılan 14 yaş ve altı il yarışması sonucları aşağıdaki gibidir. Tüm sporcuları tebrik ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yandex.Metrica