11 Şubat 2016

ANTALYA-O DAYS ve MUSTAFA KARATAŞ 3.KADEME YARIŞMA TALİMATI

ANTALYA-O DAYS ve MUSTAFA KARATAŞ 3.KADEME YARIŞMA TALİMATI

Antalya Oryantiring, 2015-2016 faaliyet programında yer alan Antalya Oryantiring Günleri ve Mustafa KARATAŞ 3.Kademe Oryantiring yarışmaları 25-28 Şubat 2016 tarihleri arasında Antalya’da yapılacaktır.

Yarışmalara katılacak sporcu ve antrenörlerin kayıtlar sırasında aşağıdaki konulara dikkat etmeleri gerekmektedir.

Genel Müdürlük sisteminde yapılan değişiklikler nedeniyle lisans kontrolü ve onay sistemi değişmiştir. Bu nedenle yeni lisans, vize ve transfer işlemleri en geç 15 Şubat 2016 saat 14:00’e kadar tamamlanmış olması gerekmektedir. Bu tarihe kadar yapılan işlemler en geç 16 Şubat 2016 saat:14:00 de ORI-OTO sisteminde güncellenmiş olacaktır. Sistem ekranındaki son güncellenme tarihini takip ediniz.

Kayıtlar, 01 Şubat 2016 günü başlıyacak olup 16 Şubat 2016 Salı günü kapanacaktır. Çıkış listeleri 19 Şubat 2016 Cuma günü yayınlanacak ve 16 Şubat 2016 den sonra Yeni Başlayan kategorilerine mahallinden katılacaklar dışındahiçbir kayıt alınmayacaktır.

GYT’nın Madde : 8/8 bendi gereği, Bir sporcu en fazla 3 kademe yarışı (2’şer günden toplam 6 yarışma) ve/veya  5 Bölge ve/veya grup yarışında (1’er günden toplam 5 yarışma) süresince Yeni Başlayan Yetişkin kategorisinde yarışabilir. 3 Kademe ve/veya 5 Bölge ve/veya grup yarışından sonra kendi yaş grubuna uygun kategorilerde yarışmak zorundadır. Bu kısıtlama, Yeni Başlayan Çocuk kategorisine uygulanmaz. Bu sezon puan veren yarışlarda 5 gün koşmuş sporcular bu kapsama girmektedir. Kayıt yaparken bunlara dikkat edilmelidir.

Ferdi lisanslı sporcular kayıtlarını Federasyon İl Temsilcisi aracılığı ile yaptırılacaklardır. Yeni Başlayan kategorilerinde yarışacaklar, kayıtlarını kendileri yapabilecekleri gibi Federasyon İl Temsilcisi aracılığı ile de yaptırabilirler.

Diğer ayrıntılar yarışma özel talimatında yer almaktadır.

Yarışma Talimatı için TIKLAYINIZ

Önemli Bilgilendirme !

Uluslararası Antalya O’ Günleri (Antalya O’ Days) 3. Kademe Mustafa Karataş Oryantiring Yarışması 25-28 Şubat 2016’da yapılacak olan yarışma ile ilgili olarak kulüplerimiz ve katılımcıların araç taleplerini 2. Bültende yayınlandığı gibi
21 Şubat 2016 saat:12:00’a kadar umutbasoglu@gmail.com e-posta adresine göndermeleri konusunu önemle hatırlatmak isteriz.

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yandex.Metrica