23 Ocak 2018

Bursa Görükle Oryantiring Yarışması

Bursa Görükle Oryantiring Yarışması

Bursa Görükle Oryantiring Yarışması

Oryantiring Bursa , 21 Ocak 2018 Pazar günü Bursa’nın Görükle Mahallesinde gerçekleştirilen 2.Oryantiring İl Müsabakasında Nilüfer Gençlik ve Doğa Sporları Kulübü olarak başarılı bir şekilde tamamladık. Kısaca günü özetlemek gerekirse :

E 10 kategorisinde 2 Eymen’imizle 1.lik ve 2.lik kursüsünü kapattık.Eymen Duman ve Eymen Sabri Özlük’ü tebrik ediyoruz. Ancak bu kategoride yarışan ama yaşları henüz 10 yaşına gelmemesine rağmen belli derecelere yükselen Ömer Efşan Dölek (5. olmuştur.) Kaan Keman ve Enes Bera Üzgün’ü özverilerinden dolayı kutlamadan geçemeyeceğiz.Sabırlı ve özverili çalışmalarına devam etmeleri konusunda da temenni ediyoruz.

E 12 kategorisinde 1.lik derecesiyle bizleri gururlandıran geleceği için bize umut veren Mehmet Emre Kaymak’ı tebrik ediyoruz.Ayrıca her zaman söylediğimiz ‘saniyelerin bile önemli olduğu ve son hedefe bile hızımızı sonuna kadar kullanmalıyız’ uyarısı bu yarışta sporcumuz Oğuz Kerem Ayhan için söylenmiş gibi oldu.Oğuz Kerem Ayhan 4 saniye ile geçilerek 3.lük kürsüsünü kaçırmış 4.cü olmuştur.Oğuz Kerem Ayhan’ı tebrik ediyoruz kaçırdığı kürsüyü diğer yarışmalarda yakalayacağını umut ediyoruz.M.Akif – Alperen – Mustafa Tuna ve Berat sporcularımız ise yaşadığı aksilikleri ve küçük hataları minimize ederek bizleri sevindireceklerinden hiç kuşkumuz yok hepsiniz ayrı ayrı tebrik ediyoruz.

E 14 kategorisinde aramızdan bir zaman ayrılan Osman Levent Beyazaslan 8.likle aramıza döndü çalışarak derecelerini iyileştireceğine eminiz. Efe Yılmaz ve her yarışmada keyif yaşayan Toprak Çırakoğlunu özverilerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

E 16 kategorisinde önceki yıllar aramıza katılan Ömer Faruk Demirci’yi tebrik ediyor biraz daha antrenman devamlılığını arttırarak derecesini yükseltebileceğine inanıyoruz.Ayrıca aramıza yakın zamanda katılan antrenmanları ciddiye almalarıyla kursüye yakınlaşan yarışmada da 4. olan Yiğitcan ve 5. Mehmet Fatih’i kutluyoruz ve çalışmaya devam etmelerini diliyoruz. Çağrı Cem ve Arda Doruk ise antrenmanlarda yaptıklarımızı biraz daha ciddiye alarak yarışmalara yansıtmalarını temenni ediyoruz.

K 10 kategorisinde ise yakın zamanda aramıza katılan Ayşe Zeynep Ersoy kızımız 2.lik derecesi ile bizleri şaşırtarak sevindirdi kendisini tebrik ediyoruz.Yine bu kategorimizde 10 yaştan küçük olan ama bu kategoride yarışarak 4.ü olan Defne Nil Dölek’i , çalışmalardaki özverisi ile aklımızda kalan ve ilerleyen günlerde bizlerin yüzünü güldüreceğine inandığım yarışma da da 5. olan Yade Zehra Uz’u , son zamanlarda antrenmanların en başarılı isimleri arasında olan ancak yarışmada küçük hatalarla istediğini yapamayan ilerleyen zamanlarda başarılı olacağına inandığımız Elif Turgut ‘u kutluyoruz.

K 12 kategorisinde ise çok şey beklediğimiz ve küçük aksiliklerle ve hatalarla kürsüyü kaçırdığımız bir kategori. 3 yıldır aramızda olan ve kürsünün vazgeçilmezi Cemile Eslem Özlük bu yarışta 4. olmuştur.Ancak son zamanlarda antrenmanlardaki özverisini ve ciddiyetini devam ettirdiği sürece başarı kaçınılmaz olacaktır.Ayrıca son haftaların antrenmanlardaki en başarılı isimlerinden olan yarışmada da 5. olan Şengül Gökçe Avşar için ise devamlılığı olduğu sürece derecelerinin giderek iyileşeceğinden eminiz. 6. olan Zeynep Rana ve 8. olan Zeynep Balyemez ise giderek olumlu yönde ivme kazanmaktadır.Hepsini başarılarından dolayı tebrik ediyoruz.İnanıyoruz bu kategori ilerleyen zamanda kendinden çok bahsettirecek.

K 14 kategorisinde ise sabırlı çalışmalarından dolayı ve iyi sonuçları yakın zamanda olacağına inandığımız Belinay Edincik – Duru Şimal Durmaz ve Zehra Korkmazı tebrik ediyoruz. Sabırla , çalışmakla başarının geleceğine inanıyoruz.

Bu yarışmamızı da kazasız belasız tamamlanmış olduk.Her zaman yanımızda olan ve en az çocuklar kadar özveri gösteren velilerimize de çok teşekkür ederiz.Ayrıca her zaman bizlere destek olan Climbolic ‘e çocuklarımız adına teşekkür ederiz. Oryantiring ile kalın saygılar…

Bizleri Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Etiketler: / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yandex.Metrica