Bursa Oryantiring Platformu,

Hafıza Oryantiringi

Eğer zihninizi zorlamak ve doğanın tadını çıkarmak istiyorsan doğru yerdesin

Hafıza Oryantiringi
  • 09.12.2019
  • 284 kez okundu

Bu hafta Oryantiring Bursa ekibi olarak Balat Atatürk Ormanındaydık. Sporcularımızın biraz hafızalarını zorlayacağı ve kafalarının karışacağı “hafıza ve koridor Oryantiringi” etkinliğinde keyifli zaman geçirdik. 17 hedeflik Zor olan parkur’u 5 hedef giderek tamamladım çok kolaymış diyen bazı sporcularımızın kafalarının karışıp yanlış gittiklerini fark edince, o surat ifadeleri hepimizi güldürdü.

Oyantiring Bursa ekibi olarak her hafta sonu Cumartesi günleri Saat 14:00 sosyal medya ve sms sisteminden duyurduğumuz yerlerde buluşarak keyifli vakit geçirmeye çalışıyoruz. Sizlerde bu keyfe ortak olmak aynı zamanda doğa ile arkadaş olmak istiyorsanız bekleriz.:) Haftaya görüşmek dileğiyle İletişim 0536 335 0669

Etiketler: / / / /

ÇANAKKALE ŞEHİTLERİNİ ANMA  1.KADEME ORYANTİRİNG  BURSA İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMA BÜLTENİ YAYINLANDI
YARIŞMA BÜLTENİ İÇİN AŞAĞIDAKİ BAĞLANTIYI TIKLAYINIZ… YARIŞMA KAYDI İÇİN TIKLAYINIZ… KAFİLE İZİN ONAY ÖRNEĞİ İÇİN AŞAĞIDA İNDİREBİLİRSİNİZ.
ORYANTİRİNG 14 YAŞ VE ALTI BURSA İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMASI
YARIŞMANIN AYRINTILARI İÇİN AŞAĞIDAKİ BÜLTENİ İNDİREBİLİRSİNİZ…. KAFİLE İZİN ONAY ÖRNEĞİ İÇİN AŞAĞIDA İNDİREBİLİRSİNİZ. YARIŞMAYA OPEN KATEGORİSİN KAYIT YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ.
Oryantiring Aileler Yarışıyor Etkinliği
Ailelerle birlikte Oryantiring etkinliğimiz için formu lütfen eksiksiz şekilde doldurunuz. Kayıt olacak kişiler sadece # İsim soyisim # Kategori #...
Okullararası Oryantiring Gençler İl Birinciliği Bilgi ve Kayıt
OKULLARARASI GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİNE KAYIT İÇİN TIKLAYINIZ YARIŞMA TARİHİ 22 MART 2020 PAZAR GÜNÜ OLARAK GÜNCELLENMİŞTİR.
Analig Erteleme
Sporcu sağlığının herşeyden daha önemli olduğundan dolayı yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçmek anlamında 9 Şubat 2020 pazar günü yapılması planlanan Analig...
Bursa 14 yaş ve altı Resmî sonucları yayınlandı
19 Ocak 2020 Bursa Hanlar bölgesinde yapılan 14 yaş ve altı il yarışması sonucları aşağıdaki gibidir. Tüm sporcuları tebrik ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yandex.Metrica