Bursa Oryantiring Platformu,

Nilüfer Belediyesi Halk Evi’nde oryantiring heyecanı

Nilüfer Belediyesi Halk Evi’nde oryantiring heyecanı
  • 20.11.2015
  • 2.024 kez okundu

     Nilüfer Belediyesi Halk Evi’nde çalışanlara yönelik düzenlenen kat oryantiringine katılanlar hem yarışma heyecanı yaşadı hem de binayı tanıdı.

Nilüfer Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’nün personele yönelik etkinlikleri renkli görüntülere sahne oluyor. Belediye çalışanları bu defa haftanın son iş gününde oryantiring heyecanı yaşadı. Çalışanlar arasındaki uyumu arttırmak, takım ruhunu geliştirmek ve binayı daha iyi tanımalarını sağlamak amacıyla Nilüfer Belediyesi Halk Evi’nde kat oryantiringi düzenlendi.

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen yarışmaya belediyedeki tüm müdürlüklerden çalışanlar katıldı.  Aralarında Başkan Yardımcıları ve birim müdürlerinin de bulunduğu 5’er kişiden oluşan 35 takımla toplam 175 çalışan yarışmada yer aldı. Katılımcılara ter döktüren kat oryantiringi yarışmacıların Halk Evi önünde toplanmasıyla başladı. Bilgilendirmenin ardından yarışmacılar çalan düdükle birlikte kendilerine verilen yapboz parçalarını bulmak için kıyasıya mücadeleye giriştiler. Yarışmacılar Halk Evi’nde  4 katına yerleştirilen 20 noktadaki yapboz parçalarını bulmak için büyük bir koşturmaca yaşadı. Nefes nefese geçen yarışta yapboz parçalarını toplayanlar tekrar Halk Evi önündeki masalarına  koştu. Atatürk posteri ve “Devrimlerinin izindeyiz” yazılı yapbozu ilk tamamlayan grup Plan ve Proje Müdürlüğü  çalışanlarının oluşturduğu Etüt Proje takımı oldu. İkinci takım İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’ne bağlı

İmar-2 takımı olurken, üçüncülüğü de Emlak ve İstimlak Müdürlüğü’nden  Grup Abone ile Yazı İşleri Müdürlüğü’nden Grup 205 paylaştı.

Yarışmada birinci olan grup Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ile birlikte Sheraton Oteli’nde akşam yemeği yiyecek.

Dereceye giren diğer gruplar da  çeşitle hediyelerle ödüllendirilecek.

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü personelin motivasyonunu da artıran macera ve akıl oyunu kat oryantiringini belli aralıklarla sürdürecek.

 Oryantiringbursa olarak bu organizasyonda bir parçası olmak çok eylenceli ve mutluluk vericiydi.

Kat oryantiringi (2)IMG_4182 IMG_4181 IMG_4160 Kat oryantiringi (3) IMG_4200 Kat oryantiringi (6) Kat oryantiringi (4) Kat oryantiringi (5) IMG_4202 Birinci takm

Etiketler: / / / / / / / / / / / / /

ORYANTİRİNG 14 YAŞ VE ALTI BURSA İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMASI
YARIŞMANIN AYRINTILARI İÇİN AŞAĞIDAKİ BÜLTENİ İNDİREBİLİRSİNİZ…. KAFİLE İZİN ONAY ÖRNEĞİ İÇİN AŞAĞIDA İNDİREBİLİRSİNİZ. YARIŞMAYA OPEN KATEGORİSİN KAYIT YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ.
Oryantiring Aileler Yarışıyor Etkinliği
Ailelerle birlikte Oryantiring etkinliğimiz için formu lütfen eksiksiz şekilde doldurunuz. Kayıt olacak kişiler sadece # İsim soyisim # Kategori #...
Okullararası Oryantiring Gençler İl Birinciliği Bilgi ve Kayıt
OKULLARARASI GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİNE KAYIT İÇİN TIKLAYINIZ YARIŞMA TARİHİ 22 MART 2020 PAZAR GÜNÜ OLARAK GÜNCELLENMİŞTİR.
Analig Erteleme
Sporcu sağlığının herşeyden daha önemli olduğundan dolayı yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçmek anlamında 9 Şubat 2020 pazar günü yapılması planlanan Analig...
Bursa 14 yaş ve altı Resmî sonucları yayınlandı
19 Ocak 2020 Bursa Hanlar bölgesinde yapılan 14 yaş ve altı il yarışması sonucları aşağıdaki gibidir. Tüm sporcuları tebrik ediyoruz.
Bursa 14 yaş ve altı il yarışması çıkış listeleri
KATEGORİ ÇIKIŞİndir KULÜP ÇIKIŞİndir
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yandex.Metrica