10 Haziran 2016

ORYANTİRİNG MİLLİ TAKIM SEÇME KAMPI

ORYANTİRİNG MİLLİ TAKIM SEÇME KAMPI

Bursa’da başlayacak olan kamp…

Federasyonumuzun 2015-2016 faaliyet programında yer alan Uluslararası müsabakalara katılacak Milli Sporcuları belirlemek için Milli Takım seçme kampı 12-18 Haziran 2016 tarihleri arasında Bursa’da yapılacak olup seçilen Milli Takım, kampa 22 Haziran 2016 tarihine kadar aynı yerde devam edecektir.

NOT:Kampa davet edilen tüm sporcuların (Yeşil Pasaportu olanlar hariç) 2 adet normal fotoğraf ve kimlik fotokopisini (arkasına açık adres ve telefon numarası yazılacak) federasyona kamp başlamadan önce ulaştırmaları gerekmektedir.

Aşağıda belirtilen sporcular kampa davet edilmiştir.

Kamp yeri : Gold Majesty Hotel – Harita için TIKLAYINIZ

ADRES: Konak Mahallesi Lefkoşe Caddesi No:7 Nilüfer/BURSA 

TEL: 0 224 452 55 22 – FAX: 0 224 452 93 91 – EMAIL: sales@hotelgoldmajesty.com

MİLLİ TAKIM SEÇME KAMPINA
DAVET EDİLEN SPORCU LİSTESİ
E16A Adı Kulüp
1 Kadir Can Çakan TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK
2 Fatih Şölen TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK
3 Yıldızhan Karayel TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK
4 Muhammed Sinan Öztürk TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK
5 Demirhan Demirok BALIKESİR GENÇLİK VE DSK
6 Mehmet Ali Kargın TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK
7 Emre Çetinkaya YAKAMOZ GSK
8 Beytullah Ersin NİKSAR BELEDİYE SPOR
K16A Adı Kulüp
1 Özge Bozça BALIKESİR GENÇLİK VE DSK
2 Hilal Arslan BALIKESİR GENÇLİK VE DSK
3 Sümeyra Gökcül BALIKESİR GENÇLİK VE DSK
4 Necmiye Çalışkan DEMİRTAŞ SK
5 Melisa Altıncı BALIKESİR GENÇLİK VE DSK
E18A Adı Kulüp
1 Mücahit Özkaya TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK
2 Talha Günday TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK
3 Samet Gökmen TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK
4 Samet Köşşek TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK
5 Erdem Kardeş TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK
6 Muhammed Vehbi Y Karataşlı ANKARA ORIENTEERING SK
7 Mehmet Emin Avcıl NEO DSK
K18A Adı Kulüp
1 Zeynep Ocak BALIKESİR GSK
2 Betül Esner BALIKESİR GSK
3 Serdem Merve Ateş NEO DSK
4 Hilal Oruç TAVŞANLI AND. LİS. GSK
5 Eda Nur Çelek TAVŞANLI ATATÜRK AL GSK
6 Elif Gökçe Avcı OKLUBALI SK
E20A Adı Kulüp
1 Orhan Kutlu İSTANBUL ORIENTEERING SK
2 Süleyman Eren TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK
3 Emirhan Külahsız BALIKESİR GSK
4 İbrahim Dilek TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK
5 Faruk Akıncı TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK
6 Oğuzhan Karatepe TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK
7 Can Hüseyin Şapul NEO DSK
8 Mehmet Uğur Batan TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK
K20A Adı Kulüp
1 Ayşe Bozkurt PATİKA SK
2 Beyza Yıldırım NEO DSK
3 Rahime Sözbir BALIKESİR GENÇLİK VE DSK
4 Selma Cabri TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK
5 Lale Han Kılıç TAVŞANLI ATATÜRK AL GSK
E21E Adı Kulüp
1 Ahmet Kaçmaz TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK
2 Yaşar İsmet Demiröz NEO DSK
3 Ramazan Bostancı TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK
4 Ercan Dudak TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK
5 Özgür Fettah TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK
6 Rıdvan Çınar TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK
7 Huzeyfe Sığırcı BALIKESİR GSK
K21E Adı Kulüp
1 Emine Sezgünsay İSTANBUL ORIENTEERING SK
2 Dudu Erol ODTÜ SK
3 Selvihan Günaydın TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK
4 Tuğba Cin TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK
5 Büşra Muslu ALTUN ORYANTİRİNG VE ASK
6 Dilek Matyar PATİKA SK
7 Şakire Kaçmaz TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK

 

Etiketler: / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yandex.Metrica